Polecane
 

Portal komputerowy » Akcesoria » Upiększanie systemu Windows » AutoSmall 3.1

AutoSmall 3.1

 

 
Download
 

Kategoria:
 
Licencja:
 
Rating
 
 
 
 
 
2/5


User Rating
1 total rating

 

System: Windows 98, Windows 2000, Windows XP,
Wstępniak

Aplikacja pozwalająca na przedstawienie standardowych ikon Pulpitu w trybie malutkich ikonek. Uzyskanie niewielkich rozmiarów ikon wymaga wykonania czynności ustawienia w opcjach liczby ikon. Przekroczenie tej liczby jest równoznaczne z automatyczną masową zmianą rozmiaru plików graficznych widoku. Instalacja nie jest wymagana. Strona producenta jest azjatycko-języczna, więc daję bezpośredni link do pobierania anglojęzycznej wersji programu. Przeprowadzane operacje […]

0
Opublikowano 20 maja 2012 Spis treści:

 
Opis programu
 
 

Aplikacja pozwalająca na przedstawienie standardowych ikon Pulpitu w trybie malutkich ikonek. Uzyskanie niewielkich rozmiarów ikon wymaga wykonania czynności ustawienia w opcjach liczby ikon. Przekroczenie tej liczby jest równoznaczne z automatyczną masową zmianą rozmiaru plików graficznych widoku. Instalacja nie jest wymagana. Strona producenta jest azjatycko-języczna, więc daję bezpośredni link do pobierania anglojęzycznej wersji programu.

Przeprowadzane operacje na widoku ikon zwyczajowo mogą kończyć się zaburzeniem układu Pulpitu po usunięciu działania programu. Dlatego do jego przywracania można użyć tych programów: Zapisywanie układu ikon na Pulpicie. Należy pamiętać o wyłączeniu przed podjęciem działania opcji Autoaranżacji i dociągania do siatki, bo to opcje nie współgrają z restaurowaniem Pulpitu.

Spis treści: AutoSmall 3.1

1416
 


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)