Polecane
 

Portal komputerowy » Narzędzia » Narzędzia systemowe » DM2 1.23.1

DM2 1.23.1

 

 
Download
 

Kategoria:
 
Licencja:
 
Rating
 
 
 
 
 
3/5


User Rating
3 total ratings

 

System: Windows 98, Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7,
Wstępniak

Super wyposażony menedżer okien mający sporo funkcji manipulacji na nich: wyrafinowane sposoby minimalizowania, powodowanie pozycji na wierzchu, chowanie, rolowanie do paska tytułu (funkcja jak z Mac OS),przyciąganie do granic ekranu, zmiana wielkości, przyciąganie do granic ekranu, ustawianie poziomu przeźroczystości. Ponadto Dialog Otwórz / Zapisz ma wprowadzone menu, gdzie użytkownik może sam modyfikować dodając własne ulubione […]

0
Opublikowano 20 maja 2012 Spis treści:

 
Opis programu
 
 

Super wyposażony menedżer okien mający sporo funkcji manipulacji na nich: wyrafinowane sposoby minimalizowania, powodowanie pozycji na wierzchu, chowanie, rolowanie do paska tytułu (funkcja jak z Mac OS),przyciąganie do granic ekranu, zmiana wielkości, przyciąganie do granic ekranu, ustawianie poziomu przeźroczystości. Ponadto Dialog Otwórz / Zapisz ma wprowadzone menu, gdzie użytkownik może sam modyfikować dodając własne ulubione lokalizacje i je kategoryzować.
Jak chcesz odciążyć miejsce na Pasku zadań i w zasobniku systemowym zastosuj funkcję, która pozwala na skrojenie całego okna do kompaktowej ikony Pulpitu. Prawoklik na button maksymalizacji i mamy gotowe pływające ikony. Dokonujemy sprowadzenia okna do ikony z prawokliku i mamy opcje z mini podglądem okna właściwego, utrzymania ikony zawsze na wierzchu, możliwość przywrócenia okna i ustalenia dla niej stopnia przeźroczystości.

Spis treści: DM2 1.23.1

1416
 


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)