Polecane
 

Portal komputerowy » Internet i komunikacja » Klienci FTP » FTP Rush 2.1.8

FTP Rush 2.1.8

 

 
Download
 

Kategoria:
 
Autor:
 
Licencja:
 
Rating
 
 
 
 
 
4/5


User Rating
1 total rating

 

Rozmiar: 3.8 MB
Strona WWW: http://www.wftpserver.com/ftprush.htm
System: Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Wstępniak

Prosty w obsłudze klient FTP przeznaczony na platformę Windows. Z ciekawszych funkcji można wyróżnić możliwość przesyłania plików pomiędzy dwoma serwerami. Interfejs aplikacji jest prosty i przejrzysty, podzielony jest na nasz dysk lokalny i na serwer. FTPRush tak jak większość programów tego typu jest skierowany głównie dla webmasterów, którzy pracują nad swoimi witrynami internetowymi. Po instalacji […]

0
Opublikowano 1 maja 2012 Spis treści:

 
Opis programu
 
 

Prosty w obsłudze klient FTP przeznaczony na platformę Windows. Z ciekawszych funkcji można wyróżnić możliwość przesyłania plików pomiędzy dwoma serwerami. Interfejs aplikacji jest prosty i przejrzysty, podzielony jest na nasz dysk lokalny i na serwer. FTPRush tak jak większość programów tego typu jest skierowany głównie dla webmasterów, którzy pracują nad swoimi witrynami internetowymi. Po instalacji warto pamiętać o zmianie w opcjach z języka angielskiego na polski.

Spis treści: FTP Rush 2.1.8

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)