Polecane
 

Portal komputerowy » Internet i komunikacja » Komunikatory internetowe » Miranda IM 0.9.48

Miranda IM 0.9.48

 

 
Download
 

Kategoria:
 
Licencja:
 
Rating
 
 
 
 
 
4/5


User Rating
no ratings yet

 

Rozmiar: 3.2 MB
System: Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Wstępniak

Ciekawy komunikator, który pozwoli nam korzystać z sieci Gadu-Gadu, Tlen, Jabber i wielu innych. Zakres jego funkcjonalności znacząco przekracza prowadzenie samych rozmów w sieci gdyż dzięki wspomnianym pluginom posiada szersze zastosowania. Najbardziej elastyczny z aktualnie istniejących znanych programów klienta IM. Zabiera minimum zasobów i jest wygodny jeśli chodzi o mobilność. Największą różnicą w stosunku do […]

0
Opublikowano 1 maja 2012 Spis treści:

 
Opis programu
 
 

Ciekawy komunikator, który pozwoli nam korzystać z sieci Gadu-Gadu, Tlen, Jabber i wielu innych. Zakres jego funkcjonalności znacząco przekracza prowadzenie samych rozmów w sieci gdyż dzięki wspomnianym pluginom posiada szersze zastosowania. Najbardziej elastyczny z aktualnie istniejących znanych programów klienta IM. Zabiera minimum zasobów i jest wygodny jeśli chodzi o mobilność. Największą różnicą w stosunku do Gadu-Gadu to rozmowy prowadzone w zakładkach, oraz czasowe dodanie nieznajomych do listy kontaktów.

Spis treści: Miranda IM 0.9.48

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)