Polecane
 

Portal komputerowy » Narzędzia » Defragmentatory dysku » PerfectDisk 12.5

PerfectDisk 12.5

 

 
Download
 

Kategoria:
 
Autor:
 
Licencja:
 
Rating
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
49 total ratings

 

Rozmiar: 40.21 MB
Strona WWW: http://www.raxco.com/
System: Windows XP, Windows Vista, Windows 7,
Wstępniak

PerfectDisk to jeden z najbardziej zaawansowanych programów do defragmentacji dysku twardego. Stworzony jest z myślą o użytkownikach domowych jak i serwerowych komputerach. To co kryje w sobie narzędzie PerfectDisk to duża szybkość defragmentacji i znaczne możliwości konfiguracyjne, co zaowocowało wystawieniem certyfikatu jakości przez firmę Microsoft. Przed ściągnięciem programu należy wypełnić formularz i otrzymamy licencję jednoosobową […]

1
Opublikowano 3 maja 2012 Spis treści:

 
Opis programu
 
 

PerfectDisk to jeden z najbardziej zaawansowanych programów do defragmentacji dysku twardego. Stworzony jest z myślą o użytkownikach domowych jak i serwerowych komputerach. To co kryje w sobie narzędzie PerfectDisk to duża szybkość defragmentacji i znaczne możliwości konfiguracyjne, co zaowocowało wystawieniem certyfikatu jakości przez firmę Microsoft. Przed ściągnięciem programu należy wypełnić formularz i otrzymamy licencję jednoosobową Trial.

Spis treści: PerfectDisk 12.5

1416
 


1 komentarz


  1.  
    maki

    32-bitowa zawiera poważny bug. Wyciek pamięci w przypadku analizowania terabajtowych dysków z dużym MFT. Autorzy nie zamierzają naprawiać tego wycieku. Najważniejsze, żeby ich produkt się sprzedawał.

Dodaj komentarz


(required)