Opublikowano 31 sierpnia 2012 w Portal komputerowy » Wiadomości » Genius HS-G550 Lychas już w sklepach!
 
 

Genius HS-G550 Lychas już w sklepach!


 

Słuchawki Genius HS-G550 Lychas, pochodzące z nowej serii dedykowanej graczom, debiutują na polskim rynku. Ich składana konstrukcja ma ułatwić transport, natomiast oddzielna regulacja głośności dla każdej z muszli powinna pomóc podczas rozgrywek turniejowych.
Seria GX Gaming, która europejską premierę miała podczas tegorocznych targów CeBIT, trafia do sklepów. Obok dostępnych już głośników, jako pierwsze z akcesoriów debiutują słuchawki HS-G550 Lychas. Wyposażono je w 50-milimetrowe, neodymowe przetworniki, które mają zagwarantować niepowtarzalne wrażenia akustyczne. Oprócz składanej konstrukcji, wyróżnia je oddzielna regulacja głośności dla prawej i lewej słuchawki. Może to ułatwić kontakt z turniejowym kompanem, zajmującym pobliskie stanowisko lub po prostu pomóc dostosować głośność do indywidualnych preferencji.

O marce Genius
Genius to przede wszystkim wysokiej jakości akcesoria komputerowe i urządzenia cyfrowe. Oferta firmy zawiera w sobie zarówno typowe produkty przeznaczone do użytku domowego (głośniki, klawiatury, myszy), jak i wyroby dedykowane (akcesoria dla graczy). Produkty sygnowane marką Genius cieszą się nienaganną opinią wśród użytkowników, głównie ze względu na swą doskonałą jakość, przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Więcej informacji na stronie: www.genius-polska.pl
Pasmo przenoszenia HS-G550 Lychas zawiera się w granicach od 20 Hz do 20 kHz. Dodatkowo, wyposażono je w wielokierunkowy mikrofon z możliwością całkowitego wyciszenia. Całość uzupełnia pilot umieszony na długim, 2,5-metrowym przewodzie.
Słuchawki Genius HS-G550 Lychas objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, a ich sugerowana, polska cena detaliczna wynosi 99,99 zł.

 

Źródło: Informacja prasowa

Spis treści: Genius HS-G550 Lychas już w sklepach!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

-Highlander-
 
Krótka, zwięzła i na temat:)