Portal komputerowy » od 200 do 300zł » Fractal Design Core 500 – test obudowy mini-ITX » Strona 4

Fractal Design Core 500 – test obudowy mini-ITX

 

 
Overview
 

Producent:
 
Cena:
 
criteria 1
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
7 total ratings

 Kilka słów o teście

Ostatnio producenci coraz częściej chwalą się konstrukcjami typu „cube”. Są to obudowy w kształcie przynajmniej zbliżonym do kostki. Jedną z nowszych konstrukcji tego typu jest obudowa Fractal Design Core 500. Jak wypadnie w testach? Przekonamy się.

0
Opublikowano 4 kwietnia 2016 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Podsumowanie

fractal design core 500 obudowa wygląd miniaturka

Fractal Design Core 500 to świetna obudowa. Wygląda naszym zdaniem bardzo ładnie, ale pamiętajmy, że to jednak kwestia gustu, dlatego skupmy się na innych rzeczach. Producent zastosował w niej wiele sprytnych sztuczek, które pozwolą nam zamontować rozbudowany sprzęt w niewielkiej obudowie. Mowa tutaj oczywiście chłodzeniu LC, a także kartach graficznych. Ponadto obudowa umożliwia montaż dużej ilości nośników danych (łącznie 6). Kolejnym plusem są także użyte materiały, blacha z której wykonano obudowę jest bardzo gruba, producent nie szczędził na jakości użytych materiałów. Czy warto ją kupić za około 260zł? Naszym zdaniem tak. Dlatego zdecydowaliśmy się jej przyznać ocenę 4,5/5 oraz rekomendację w kategorii doskonała cena/wydajność.

 

cena-wydajność

Sprzęt dostarczył Fractal Design

Fractal Design logo

Serdecznie dziękujemy!

 

Spis treści: Fractal Design Core 500 – test obudowy mini-ITX

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)