Polecane
 

Portal komputerowy » Sprzęt komputerowy » Chłodzenie i modding » Reeven Hans i Reeven Justice – test „egzotycznych” chłodzeń CPU » Strona 3

Reeven Hans i Reeven Justice – test „egzotycznych” chłodzeń CPU

 
Reeven Justice Reeven Hans
Reeven Justice Reeven Hans
Reeven Justice Reeven Hans

 
Opinia
 

Kategoria:
 
Producent:
 
Cena: ,
 
Rating
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
13 total ratings

 Kilka słów o teście

Z firmą Reeven mieliśmy już raz do czynienia. Jej produkty wywarły na nas niezłe wrażenie. Jak będzie tym razem? Przekonamy się z recenzji.

0
Opublikowano 18 sierpnia 2015 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Reeven Hans

Reeven Justice nadal jest małym coolerem, choć ten model już troszkę wyższy od tańszego „brata”. Cały radiator ma wymiary 131 x 162 x 105mm. Wygląd prezentowanego chłodzenia również nie odbiega od tego, co mieliśmy okazję zobaczyć we wcześniejszych modelach tej firmy, tj. elegancko wyglądająca aluminiowa płytka z logo Reeven oraz wentylator z żółtym śmigłem. Podobnie i tutaj zadbano o jakość wykonania – blaszane żeberka są twarde i bardzo ciężko je wygiąć. Co ciekawe producent zachował dość duży odstęp pomiędzy poszczególnymi finami. Może to oznaczać niezłą kulturę pracy. Reeven Justice również posada niklowane rurki cieplne oraz podstawę radiatora co nie jest bez znaczenia dla poprawy wydajności odprowadzania ciepła.

Reeven Justice 1

Reeven Justice 2

Reeven Justice 3

Wraz z coolerem w opakowaniu znaleźliśmy małe kartonowe pudełeczko, w który producent schował zestaw montażowy, zapinki dla drugiego wentylatora oraz 1g pasty termoprzewodzącej.
Reeven Hans 5

 

W naszym przypadku pamięci udało się zainstalować we wszystkich slotach RAM. Niestety drugi slot jest przysłonięty przez wentylator, dlatego zmieści się tam tylko kość bez radiatorów. W pierwszym slocie powinniśmy zamontować pamięć z niewielkim chłodzeniem. Natomiast w 3 i 4 nie jesteśmy już ograniczani co do wysokości chłodzeń modułów RAM.

Reeven Justice 4 w obudowie

Spis treści: Reeven Hans i Reeven Justice – test „egzotycznych” chłodzeń CPU

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)