Polecane
 

Portal komputerowy » Sprzęt komputerowy » Chłodzenie i modding » Reeven Hans i Reeven Justice – test „egzotycznych” chłodzeń CPU » Strona 2

Reeven Hans i Reeven Justice – test „egzotycznych” chłodzeń CPU

 
Reeven Justice Reeven Hans
Reeven Justice Reeven Hans
Reeven Justice Reeven Hans

 
Opinia
 

Kategoria:
 
Producent:
 
Cena: ,
 
Rating
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
13 total ratings

 Kilka słów o teście

Z firmą Reeven mieliśmy już raz do czynienia. Jej produkty wywarły na nas niezłe wrażenie. Jak będzie tym razem? Przekonamy się z recenzji.

0
Opublikowano 18 sierpnia 2015 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Reeven Justice

Oba testowane dziś coolery zostały zapakowane w zgrabne, kartonowe opakowana, które wyglądają solidnie. Nadrukowano na nich podobizny produktów oraz kilka mniej i bardziej ważnych informacji.

Reeven Justice Reeven Hans package pudelko opakowanie

Generalnie rzecz biorąc chłodzenie Reeven Hans wydaje się być małe. Jego wymiary to „zaledwie” 133 x 155 x 81.5mm. To naprawdę bardzo mało. Miejmy jednak nadzieję, że producent dokona tutaj jakiegoś cudu jak np. Noctua wraz z coolerem U14S. Wygląd testowanego chłodzenia jest typowy dla produktów Reeven – ładna aluminiowa płyta z wyciętym logo producenta oraz wentylator z żółtym wirnikiem. Całość prezentuje się dość oryginalnie, więc jeśli ktoś bierze pod uwagę wygląd chłodzenia procesora – powinien się zainteresować omawianym chłodzeniem.

Reeven Hans

Reeven Hans 2

Reeven Hans 6

Jakość wykonania chłodzenia Reeven Hans jest krótko mówiąc bardzo dobra. Żeberka nie wyginają się nawet przy silnym nacisku. Ponadto producent zabezpieczył rurki cieplne oraz stopkę niklem. Dzięki temu w przyszłości nie uświadczymy żadnego nalotu na kluczowych elementach chłodzenia.

Reeven Hans 4

 

Wraz z coolerem w opakowaniu znaleźliśmy małe kartonowe pudełeczko, w który producent schował zestaw montażowy, zapinki dla drugiego wentylatora oraz 1g pasty termoprzewodzącej.
Reeven Hans 5

Reeven Hans w obudowie

Chłodzenie w obudowie nie zasłania żadnych slotów RAM.

Spis treści: Reeven Hans i Reeven Justice – test „egzotycznych” chłodzeń CPU

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)