2
Opublikowano 18 maja 2013 w Portal komputerowy » Systemy Operacyjne » Windows 8 » Wyłączanie Windows Defender niepotrzebne! Windows 8 zyskał korzystny upgrade
 
 

Wyłączanie Windows Defender niepotrzebne! Windows 8 zyskał korzystny upgrade

Windows Defender, program antywirusowy Windows 8
Windows Defender, program antywirusowy Windows 8

Windows Defender, aplikacja zabezpieczająca przed malware i spyware, dołączona po raz pierwszy do Windows Vista, zyskała istotne ulepszenie w Windows 8: osłonę antywirusową. Trzeba docenić to, że Windows Defender jest dodany do każdej wersji Windows 8 (włączając RT), zatem dowolny użytkownik Windows 8 dostaje automatyczną ochronę przed malware, spyware i wirusami.

Ci, którzy mieli do czynienia z Microsoft Security Essentials w  Windows 7, uznają interfejs Windows Defender za prawie identyczny.

Windows Defender, program antywirusowy Windows 8

Niektórzy cenią sprawność i niezawodność Microsoft Security Essentials, w porównaniu do innych rynkowych narzędzi antywirusowych. Sprawność i niezawodność Windows Defender w Windows 8 wydaje się co najmniej taka sama.

malware detected

Gdyby ktoś próbował zainstalować Microsoft Security Essentials na Windows 8, instalator da znać, iż komputer już jest chroniony.

microsoft security essentials

Można śmiało pozostać przy tej całkiem dobrej osłonie domyślnej, oszczędzając pieniądze które trzeba by wydać na jakieś inne oprogramowanie tego typu.

Usuwanie dokumentów udostępnionych z okna Mój Komputer

Spis treści: Wyłączanie Windows Defender niepotrzebne! Windows 8 zyskał korzystny upgrade

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Stefan