0
Opublikowano 19 marca 2012 w Portal komputerowy » Inne » Nintendo WII » Wytrzymałość konsoli WII
 
 

Wytrzymałość konsoli WII


WII – produkt firmy Nintendo można pochwalić za jeden z najlepszych wyników żywotności wśród konsol. Urządzenie jest z reguły bezawaryjne, a konserwacja ogranicza się do usunięcia kurzu z obudowy i wyczyszczenia lasera napędu poprzez płytę czyszczącą, zwykłym odkurzaczem czy też sprzężonym powietrzem. Konsola umożliwia automatyczną aktualizację wbudowanego software poprzez gry i Internet. Nowsza wersja WII począwszy od 4.2 jest bardzo stabilna, a wydana najnowsza wersja 4.3 jest można powiedzieć skierowana do walki z pirackim oprogramowaniem i softmodem rozszerzającym możliwości pracy i zabawy z konsolą.  Naprawy gwarancyjne są wykonywane pod warunkiem, że nie znaleziono w konsoli dodatkowego urządzenia w postaci na przykład chipa(hardmod WII) do odtwarzania nielegalnego oprogramowania.

Urządzenia są doskonale oznakowane i na podstawie numeru seryjnego jesteśmy wstanie dowiedzieć się  z jaką wersją konsoli mamy do czynienia. Oczywiście najlepszą opinią wśród fanów konsoli WII cieszy się wersja 4.2, którą można przerobić softmodem. Starsze wersje również są „przerabialne”, ale wymagają aktualizacji poprzez specjalne oprogramowanie na karcie SD lub w pierwszych wersjach potrzebna jest jakakolwiek gra poza WII Sport. Aktualizacji bez połączenia z Internetem bądź, gdy chcemy korzystać z wersji WII 4.2 wykonamy również z pomocą softmoda.

Spis treści: Wytrzymałość konsoli WII

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.