Portal komputerowy » Myszki » Ozone Neon – test myszki dla graczy

Ozone Neon – test myszki dla graczy

 

 
Opinia
 

Rodzaj:
 
Cena:
 
Zastosowanie: ,
 
Ocena
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
6 total ratings

 

Plusy


+wygodna
+zaprojektowana dla praworęcznych i leworęcznych
+możliwość zapisania 5 profilów
+przycisk odpowiadający za zmianę DPI
+wysoka czułość - 6400DPI

Minusy


-brak


Kilka słów o teście

Akcesoria dla graczy cieszą się dużym zainteresowaniem, bo mają kilka funkcji, których brakuje „normalnym” myszkom, a przydają się nie tylko podczas grania. Jedną z takich myszy, która nada się nie tylko do gier jest Ozone Neon, zapraszamy na test.

0
Opublikowano 22 kwietnia 2014 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Podsumowanie

Ozone Neon to bardzo dobra mysz. Wygodnie leży w dłoni, ma niezłej jakości kabel oraz posiada możliwość zmiany czułości „w locie”. Jak już wcześniej wspominaliśmy jest to bardzo przydatna funkcja, która znajdzie zastosowanie w wielu sytuacjach, nie tylko w grach. Kolejnym plusem jest design, który ma charakter gamingowy, ale jednak nie jest agresywny, przez co mysz może leżeć spokojnie na biurku bez obawy, że ktoś dostanie zawału :).  Do plusów można dopisać jeszcze jej wykonanie, a mianowicie pokrycie antypoślizgową gumą, która jednak spełnia swoje zadanie. Naszym zdaniem gryzoń jest warty wydania 200zł, tym bardziej, że jest to mysz dla graczy, za których produkty można płacić nawet 500zł+.

W myszy Ozone Neon nie dopatrzyliśmy się wad, dlatego ta otrzymuje od nas ocenę 5/5 oraz rekomendację w kategorii jakość.

rekomendacja Tweaks.pl

Sprzęt dostarczył:

caseking polska pl logo 2

Serdecznie dziękujemy!

 

Spis treści: Ozone Neon – test myszki dla graczy

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)