Portal komputerowy » Klawiatury » Ozone Strike Pro – test klawiatury mechanicznej!

Ozone Strike Pro – test klawiatury mechanicznej!

 

 
Opinia
 

Rodzaj:
 
Cena:
 
Zastosowanie:
 
Producent:
 
Ocena
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
8 total ratings

 

Plusy


+wygodna
+możliwość włączenia/wyłączenia podświetlenia
+udogodnienia dla graczy
+możliwość wyboru dowolnej wersji przełączników
+pozłacane USB 2.0 i Jack
+złącza Jack i USB z tyłu klawiatury

Minusy


- cena mogłaby być niższa


Kilka słów o teście

Klawiatura to bardzo ważna rzecz. Niestety wiele osób ją ignoruje i kupuje tanie „klawy” z promocji w markecie. Taka klawiatura najczęściej będzie miała bardzo płytki skok, przez co palce będą się szybciej męczyć, a jej budowa zapewne uniemożliwi jakiekolwiek czyszczenie. Postanowiliśmy przetestować klawiaturę z wyższej półki, aby wykazać różnice. Nasz wybór padł na mechaniczną klawiaturę Ozone Strike Pro.

0
Opublikowano 1 czerwca 2014 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Podsumowanie

Klawiaturę Ozone Strike Pro możemy polecić wszystkim- jest dobrze wykonana, ma podświetlenie, które ułatwia trafienie w odpowiedni klawisz po ciemku oraz przede wszystkim jej zaletą jest to, że mamy do czynienia z konstrukcją mechaniczną, czyli każdy klawisz ma swój własny przełącznik. Zaletą jest również to, że Ozone daje nam wolną rękę co do wyboru mechanizmów – możemy kupić wersję z każdym przełącznikiem ze stajni Cherry MX. Ważną cechą recenzowanej klawiatury jest możliwość podłączenia słuchawek, mikrofonu, czy po prostu pendrive.

Każdy „mechanik” jest głośny – dźwięk przypomina pisanie na maszynie, niestety Strike Pro nie jest tutaj wyjątkiem. Mimo wszystko nie możemy uznać tego za wadę, ponieważ jest to cecha KAŻDEJ klawiatury mechanicznej. Skoro jesteśmy przy wadach to cena – 370zł jest dość wysoka, choć proporcjonalna do jakości wykonania.

Biorąc pod uwagę zalety musimy przyznać klawiaturze Ozone Strike Pro ocenę 5/5 oraz wyróżnienie w kategorii „jakość”.

Sprzęt dostarczył:

caseking polska pl logo 2Serdecznie dziękujemy!

Spis treści: Ozone Strike Pro – test klawiatury mechanicznej!


Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)