Portal komputerowy » Myszki » Test Genius Maurus – rzut okiem » Strona 4

Test Genius Maurus – rzut okiem

 
Podsumowanie
Podsumowanie
Podsumowanie

 
Opinia
 

Rodzaj:
 
Cena:
 
Zastosowanie:
 
Producent:
 
Ocena
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
11 total ratings

 

Plusy


Niska cena, dobra jakość
Dobre wyniki w testach
Oprogramowanie
Wydajność
Podświetlenie rolki i napisu
Mobilność
Odporność na zarysowania i kurz

Minusy


Mały rozmiar
Brak polskiego języka w oprogramowaniu


Kilka słów o teście

Oprogramowanie Mysz po podłączeniu do komputera działa natychmiastowo bez instalacji sterowników. Jednak jak na mysz dla graczy przystało, produkt tego typu powinien posiadać dobre oprogramowanie, dzięki któremu skonfiguruje swoje urządzenie. Genius do wyposażenia dodaje płytę CD, na której to właśnie znajdziemy plik instalacyjny omawianej aplikacji. Całość podzielona została na cztery okna. Pierwsze okno o nazwie […]

0
Opublikowano 30 września 2012 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Oprogramowanie

Mysz po podłączeniu do komputera działa natychmiastowo bez instalacji sterowników. Jednak jak na mysz dla graczy przystało, produkt tego typu powinien posiadać dobre oprogramowanie, dzięki któremu skonfiguruje swoje urządzenie. Genius do wyposażenia dodaje płytę CD, na której to właśnie znajdziemy plik instalacyjny omawianej aplikacji.

Oprogramowanie Maurus GX

Całość podzielona została na cztery okna. Pierwsze okno o nazwie „Assign Buttons” pozwala tworzyć, wczytywać i zapisywać profile oraz przypisywać danego przyciskowi wybraną funkcję. Jest to bardzo proste, gdyż wystarczy wybrać jeden z profili, a następnie przypisać funkcje do wybranego przycisku i gotowe.

Kolejna zakładka „Manage Macro” pozwala na na tworzenie własnych poleceń makro. Wystarczy stworzyć nowy profil, wybrać jego nazwę oraz kliknąć „Record”.

Oprogramowanie Genius Maurus GX

Następne okno „Advanced Settings” jak z nazwy wskazuje, udostępnia możliwość zarządzania wydajnością gryzonia. Jest tu kilka suwaków, którymi regulujemy kolejno szybkość myszki, czułość, szybkość rolki oraz szybkość dwukliku. W prawym dolnym rogu umieszczono jeszcze dwie tabelki, w których skonfigurować można częstotliwość odświeżania od 250Hz do 1000Hz oraz rozdzielczość w zakresie od 450 do 3500 DPI.

Oprogramowanie Genius Maurus GX

Ostatnie już okno „Light options” pozostawia nam możliwość edycji podświetlenia diod Led umieszczonych pod napisem „GX Gaming”. Skonfigurować możemy poziom jasności poczynając od wyłączenia podświetlenia, kończąc na najwyższym poziomie jasności, a także pulsacje diod.

Oprogramowanie Genius Maurus GX

Spis treści: Test Genius Maurus – rzut okiem

-AssassiN-
 
Jestem fanatykiem komputerów i wszystko co jest do nich podłączane. Lubię pograć w dobrą grę, posłuchać świetnej muzyki, oglądać filmy i seriale, czytać aktualności IT oraz grać w piłkę nożną, siatkówkę, piłkę reczną (mam także wiele, wiele innych zainteresowań). Zajmuje się też redagowaniem artykułów, które zapewne przeczytałeś. Dodatkowo zajmuję się grafiką, głównie tworzenie bannerów, headerów itp.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)