0
Opublikowano 10 lutego 2017 w Portal komputerowy » Sprzęt » Wiadomości » Dlaczego szkło ochronne na telefon to dobry wybór?
 
 

Dlaczego szkło ochronne na telefon to dobry wybór?Profesjonalne szkło na telefon stanowi najlepszą ochronę sprzętu mobilnego. Wyjątkowa trwałość oraz zwiększona grubość gwarantują bezpieczeństwo nawet podczas upadku. Aplikując szkło hartowane, zachowujemy funkcjonalność telefonu na dłuższy czas, bez ingerencji w oryginalny wygląd urządzenia. Bestsellerem wśród szkieł ochronnych jest nowoczesne szkło hybrydowe.

Szkło hybrydowe Flexible Glass

Szkło na ekran telefonu idealnie przylega do ekranu dotykowego. Wykorzystanie technologii laserowej pozwala wyciąć pożądany kształt produktu z dokładnością do 0,01 mm. Dzięki takiej precyzji, szkło nie odstaje ani nie odkleja się od ekranu. Użytkownik może wybrać szkło hartowane do telefonu, które cechuje się dużą wytrzymałością i chroni sprzęt nawet wtedy, kiedy upuścimy telefon na ziemię. Hartowane szkło na telefon jest jednak mniej dyskretne niż tradycyjna folia o niewielkiej grubości. Producenci dostrzegli ten problem i stworzyli hybrydę, która łączy w sobie cechy produktów takich, jak elastyczna folia ochronna oraz szkło hartowane na telefon.

Połączenie zalet folii oraz przymiotów szkła hybrydowego takich, jak duża wytrzymałość, gwarantuje skuteczną ochronę na długi czas. Flexible Glass, czyli najnowszej generacji szkło hybrydowe to świeży wynalazek, który zyskał już uznanie wymagających klientów. Producent umożliwia dobór szkła hybrydowego na przód i tył urządzenia, dzięki czemu nasz telefon jest doskonale zabezpieczony zarówno przed powstawaniem zarysowaniem, jak i stłuczeniem ekranu w razie upadków. Grubość wynosząca zaledwie 0,2 mm oraz duża elastyczność to całkiem nowa jakość w dziedzinie nowoczesnej ochrony urządzeń mobilnych. Flexible Glass to niekwestionowany bestseller wśród produktów marki 3mk. Bardzo wysoka ochrona idzie w parze z dyskrecją, o czym nie moglibyśmy mówić w przypadku grubego szkła hartowanego. Szkło hybrydowe cechuje się także niezwykle przyjemnym uczuciem szkła pod palcami oraz nienaganną transmisją barw.

3mk packshot flexibleglass

Szybki montaż bez problemów

Szkło ochronne to niezbędny produkt, gwarantujący pewność klienta oraz bezpieczeństwo urządzenia. Wystarczy dobrać dedykowane szkło i zamontować je zgodnie ze wskazówkami instrukcji na opakowaniu. Profesjonalne szkło na wyświetlacz telefonu musi być wyposażone w specjalne akcesoria, które ułatwiają bezproblemowy montaż. Wybierając nasz produkt, warto zwrócić uwagę, czy w naszym zestawie znajdują się naklejki pozycjonujące Fit-In™ i listki Dust-Fix™. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom oraz nowej generacji produktom zamontowanie szkła trwa tylko kilka minut.

Nie da się zakwestionować potrzeby używania szkieł ochronnych na ekrany telefonów. Takie produkty chronią wyświetlacz urządzenia, pozwalają zachować jego oryginalny wygląd na dłużej.

Spis treści: Dlaczego szkło ochronne na telefon to dobry wybór?

[Głosów: 0   Average: 0/5]

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.