0
Opublikowano 4 lipca 2015 w Portal komputerowy » Wiadomości » Oprogramowanie » Testuj Hunt Me, wygraj drona!
 
 

Testuj Hunt Me, wygraj drona!

Hunt Me
Hunt Me

Szukanie pracy przy użyciu telefonów komórkowych jeszcze nigdy nie było tak proste! Pracuj.pl stworzył aplikację mobilną dla specjalistów z branży IT, a za jej testowanie i wkład w ulepszanie daje nagrody! Zaopiniowanie apki to szansa na drona albo raspberry PI.
Hunt Me

Aplikacja Hunt Me, dostępna na Androida i IOS, umożliwia kandydatom z sektora IT łatwą i szybką komunikację z pracodawcą. Wystarczy, że stworzą swój profil, oznaczą się branżowymi tagami, a następnie w prosty sposób zaznaczą, które oferty wydają się im interesujące. Rekruterzy, którzy wybrane ogłoszenia zamieścili, dostaną informację, kto jest nimi zainteresowany – dzięki temu będą mogli bezpośrednio skontaktować się z kandydatem. A to wszystko z poziomu komórki i bez wysyłania CV!
Hunt Me 2Hunt Me3
Aplikacja będzie wciąż ulepszana, a pomysły na usprawnienia może dać każdy. Wystarczy ściągnąć i przetestować apkę i napisać opinię. Co więcej, autorzy najlepszych z nich zgarną drona i Raspberry PI!
Hunt Me 4
Więcej o: aplikacji i konkursie.
Link Linki do storów: Apple i Google.

hunt Me 5

Spis treści: Testuj Hunt Me, wygraj drona!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.