Polecane
 

Portal komputerowy » Zasilacze » Sprzęt komputerowy » Test SilverStone Strider ST60F-ESB 600W

Test SilverStone Strider ST60F-ESB 600W

 

 
Overview
 

Producent:
 
Cena:
 
Moc:
 
criteria 1
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
4 total ratings

 

Plusy


+ dość stabilne napięcia potwierdzone certyfikatem 80Plus Bronze
+ cena
+ kultura pracy

Minusy


- okablowanie mogłoby być lepsze (tylko jedna wtyczka PCI-E 6+2 Pin)


Bottom Line

Mając w portfelu 230zł możemy sobie sprawić kilka ciekawych rzeczy – buty, obudowę do komputera, wydajny schładzacz procesora, albo… tani, markowy zasilacz. Wielu producentów w tej cenie nie oferuje jednak zbyt atrakcyjnych zasilaczy, często tnąc koszty w efekcie otrzymujemy półprodukt np. z krótkimi kablami, wahaniami napięć, tanim, zazwyczaj terkoczącym wentylatorem, który z braku nadmiaru materiałów chłodzących pasywnie musi pracować głośno i wydajnie. Dziś przyjrzymy się marce SilverStone, która chce wyjść na przekór temu trendowi i niedawno wprowadziło nowy i tani zasilacz z serii Strider, który oferuje moc 600W potwierdzoną certyfikatem 80Plus Bronze. Zapraszamy do lektury.

0
Opublikowano 29 stycznia 2014 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Podsumowanie

Silverstone ST60F-ESB to przyzwoity zasilacz, który świetnie nada się do typowego komputera. Najważniejszym plusem zasilacza jest jego sprawność, którą potwierdza certyfikat 80Plus Bronze. Pozwala to nawiązać walkę z rywalami w tej cenie, oferującymi zazwyczaj 80Plus Standard. Nie można także zapomnieć o kompatybilności z zasilaczami Haswell (stanami energetycznymi C3 i C6), czyli możliwości dostarczenia prądu 0,05A. Dzięki temu możliwe jest stworzenie taniego tandemu Pentium G3220 + ST60F-ESB.  Ważnym plusem recenzowanego wyrobu jest kultura pracy – 31,4dB(A) (tylko 1,4dB  ponad tło).  Można narzekać na brak niezależnej regulacji napięć,  lecz patrząc przez pryzmat ceny można na to przymknąć oko.

cena

Silverstone Strider ST60F-ESB otrzymuje on nas ocenę 5/5 i wyróżnienia w kategorii Cena.

Sprzęt do testów dostarczył:

SilverStone logo

Spis treści: Test SilverStone Strider ST60F-ESB 600W

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)