Portal komputerowy » Słuchawki » Arctic P533 Racing – test słuchawek dla graczy! » Strona 3

Arctic P533 Racing – test słuchawek dla graczy!

 
arctic p533 racing
arctic p533 racing
arctic p533 racing

 
Opinia
 

Rodzaj:
 
Cena:
 
Zastosowanie: , ,
 
Producent:
 
Ocena
 
 
 
 
 
4/5


User Rating
2 total ratings

 

Plusy


+solidnie wykonane
+całkiem niezłe brzmienie
+bardzo dobrze regulowany mikrofon
+wygodne
+dobre pozycjonowanie

Minusy


- u niektórych osób mogą źle leżeć na głowie


Kilka słów o teście

Dobre słuchawki to podstawy sprzęt każdego gracza. Dlatego właśnie idąc tym tokiem rozumowania postanowiliśmy sprawdzić dedykowane słuchawki gamingowe firmy Arctic – model P533 Racing. Jest to sprzęt wyceniany na niecałe 250zł. Jak wypadnie w testach? Przekonamy się!

0
Opublikowano 21 lipca 2016 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Arctic P533 Racing – wrażenia z użytkowania

Kiedy założyliśmy słuchawki po raz pierwszy na uszy bardzo pozytywnie zaskoczyło nas dość duże tłumienie dźwięków z otoczenia. Ponadto słuchawki bardzo przyjemnie leżą na głowie. Gąbka wykorzystana do produkcji pałąka i nauszników jest bardzo miękka, przez co przyjemnie nosi się testowany sprzęt na głowie. Trzeba także pochwalić projektantów za sposób regulacji mikrofonu, który pozwala bardzo dokładnie dopasować go do naszych ust.

Słuchawki można bez problemu podłączyć do komputera, telefonu, tabletu, a także do Xboksa One lub PlayStation 4.

Arctic P533 Racing 7

Jeśli chodzi o jakość dźwięku to oceniamy go na 4/5. Do dolnych części pasma nie mamy żadnych zastrzeżeń, basy są lekko podbite, przez co dźwięk wydaje się przyjemniejszy. Niestety niektóre z wyższych partii brzmią naszym zdaniem nieco słabiej, są jakby bardziej „przytłumione”. Gdy dociśniemy słuchawki mocniej do uszu efekt ten znika. Problem nie powinien więc dotyczyć osób o większych głowach. Pamiętajmy jednak, że to słuchawki dla graczy, nie audiofilów, dlatego coś takiego jest jeszcze do przyjęcia. W sprzęcie gamingowym producenci podchodzą do dźwięku nieco inaczej. Jeśli zaś chodzi zaś o ocenienie skąd dobiega dźwięk to musimy przyznać, że pod tym względem słuchawki wypadają bardzo dobrze. W „strzelankach” typu Counter Strike czy Battlefield nie mieliśmy najmniejszych problemów ze zlokalizowaniem przeciwników na podstawie odgłosów.

Spis treści: Arctic P533 Racing – test słuchawek dla graczy!

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)