Portal komputerowy » Słuchawki » Arctic P533 Racing – test słuchawek dla graczy! » Strona 4

Arctic P533 Racing – test słuchawek dla graczy!

 
arctic p533 racing
arctic p533 racing
arctic p533 racing

 
Opinia
 

Rodzaj:
 
Cena:
 
Zastosowanie: , ,
 
Producent:
 
Ocena
 
 
 
 
 
4/5


User Rating
2 total ratings

 

Plusy


+solidnie wykonane
+całkiem niezłe brzmienie
+bardzo dobrze regulowany mikrofon
+wygodne
+dobre pozycjonowanie

Minusy


- u niektórych osób mogą źle leżeć na głowie


Kilka słów o teście

Dobre słuchawki to podstawy sprzęt każdego gracza. Dlatego właśnie idąc tym tokiem rozumowania postanowiliśmy sprawdzić dedykowane słuchawki gamingowe firmy Arctic – model P533 Racing. Jest to sprzęt wyceniany na niecałe 250zł. Jak wypadnie w testach? Przekonamy się!

0
Opublikowano 21 lipca 2016 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Arctic P533 Racing – podsumowanie

Słuchawki Arctic P533 Racing to bardzo interesujący sprzęt. Posiadają nietuzinkowe wzornictwo, które może spodobać się niemałej rzeszy klientów. Słuchawki bardzo dobrze tłumią dźwięki otoczenia jednocześnie nie wywierając dużego nacisku na głowę. Na plus należy także zaliczyć mikrofon, który dobrze radzi sobie z filtrowaniem niepotrzebnych dźwięków z otoczenia. Przekłada się to na fakt np. że osoby z którymi rozmawiamy nie będą słyszeć szczekającego psa czy sąsiada koszącego trawę w trakcie naszej ulubionej rozrywki. Ponadto wspominany mikrofon można wręcz idealnie dopasować do ust. Dźwięk wydobywający się ze słuchawek to jest przyjemny. Mamy niewielkie zastrzeżenia co do górnych tonów, aczkolwiek jest to produkt gamingowy, więc nie jest to wielka wada. Za to pozycjonowanie dźwięku jest na naprawdę niezłym poziomie, więc słuchawki spełniają swoją rolę i bez problemów możemy używać testowanych słuchawek do różnego typu shooterów. Czy warto kupić słuchawki Arctic P533 Racing? Naszym zdaniem tak, ale zalecamy sprawdzić dokładnie w sklepie czy owe słuchawki przypadną nam do gustu.

Słuchawki Arctic P533 Racing otrzymują od redakcji Tweaks.pl ocenę 4/5

Sprzęt do testów dostarczył:

 

Dziękujemy!

Spis treści: Arctic P533 Racing – test słuchawek dla graczy!

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)