Polecane
 

Portal komputerowy » Akcesoria » Upiększanie systemu Windows » AquaSnap portable

AquaSnap portable

 

 
Download
 

Kategoria:
 
Autor:
 
Licencja: ,
 
Rating
 
 
 
 
 
4/5


User Rating
2 total ratings

 

Rozmiar: 2.7 MB
Strona WWW: http://www.nurgo-software.com/products/aquasnap
System: Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Wstępniak

Windows 7 wprowadza AeroSnap – funkcję pozwalającą na aranżacje otwartych okien poprzez „rzucanie” ich kursorem w prawą, lewą bądź górną krawędź ekranu. Mimo że doskonale spełnia ona swoje zadanie, to możesz jeszcze rozszerzyć jej funkcjonalność z pomocą aplikacji AquaSnap. Ta umożliwi zarządzanie oknami na wielu monitorach, a także automatyczne rozmieszczanie po przeciągnięciu okna w róg […]

0
Opublikowano 5 maja 2012 Spis treści:

 
Opis programu
 
 

Windows 7 wprowadza AeroSnap – funkcję pozwalającą na aranżacje otwartych okien poprzez „rzucanie” ich kursorem w prawą, lewą bądź górną krawędź ekranu. Mimo że doskonale spełnia ona swoje zadanie, to możesz jeszcze rozszerzyć jej funkcjonalność z pomocą aplikacji AquaSnap. Ta umożliwi zarządzanie oknami na wielu monitorach, a także automatyczne rozmieszczanie po przeciągnięciu okna w róg ekranu. Program pracuje w systemach Windows 7, Vista oraz XP. Na uwagę zasługuje niskie zużycie pamięci.

Spis treści: AquaSnap portable

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)