Polecane
 

Portal komputerowy » Bezpieczeństwo » Inne programy zabezpieczające » Spybot Search & Destroy 2.0 beta i 1.6.2

Spybot Search & Destroy 2.0 beta i 1.6.2

 

 
Download
 

Kategoria:
 
Licencja:
 
Rating
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
6 total ratings

 

Rozmiar: 16 MB
Strona WWW: http://www.safer-networking.org/pl/index.html
System: Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Wstępniak

Spybot jest aplikacją, która przeszukuje Twój dysk twardy w celu znalezienia na nim elementów typu spyware. To skuteczne narzędzie zawiera więcej sygnatur komponentów niż znany Ad-aware i usuwa nawet Dialery. Częste aktualizacje, skuteczność, dużo wersji językowych, w tym także polskiego interfejsu stawia tą aplikację w czołówce wśród programów od usuwania spyware. Spis treści: Spybot Search […]

0
Opublikowano 6 maja 2012 Spis treści:

 
Opis programu
 
 

Spybot jest aplikacją, która przeszukuje Twój dysk twardy w celu znalezienia na nim elementów typu spyware. To skuteczne narzędzie zawiera więcej sygnatur komponentów niż znany Ad-aware i usuwa nawet Dialery. Częste aktualizacje, skuteczność, dużo wersji językowych, w tym także polskiego interfejsu stawia tą aplikację w czołówce wśród programów od usuwania spyware.

Spis treści: Spybot Search & Destroy 2.0 beta i 1.6.2

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)