0
Opublikowano 26 grudnia 2021 w Portal komputerowy » Inne » Artykuły Sponsorowane » Na czym polega Autodoładowanie konta w Orange?
 
 

Na czym polega Autodoładowanie konta w Orange?Zdarza ci się, że czasem zapomnisz naładować konta? Albo co gorsze – swojemu dziecku? Pomyśl o włączeniu usługi Autodoładowania i zapomnij o tym, że musisz pamiętać.

Na czym polega usługa Autodoładowania? W skrócie na tym, że twój telefon doładuje się sam. Jest to bezpłatna usługa, która doładowuje konto za każdym razem, gdy stan środków spadnie poniżej ustalonego przez użytkownika poziomu.

Jak doładować konto Orange przez Autodoładowanie?

Jak to działa? To bardzo proste. Należy wejść na stronę https://doladowania.orange.pl, zalogować się i wybrać Autodoładowanie.  Potem wystarczy wybrać nominał doładowania i stan konta, poniżej którego telefon ma zostać doładowany. Następny krok to dodanie karty płatniczej, z której automatycznie będą pobierane płatności za doładowanie i tyle. Od teraz twój numer będzie doładowywał się sam. Można także zlecić Autodoładowanie innego numeru niż swój – na przykład dziecka, dzięki czemu ma się pewność, że pociecha zawsze ma doładowany telefon i zawsze może zadzwonić.

Autodoładowanie to wygodna i bezpieczna usługa

Usługa Autodoładowania jest nie tylko wygodna dla użytkownika, ponieważ nie musi pamiętać o doładowaniu, ale jest także bezpieczna – Orange dba o twoje dane. Działa cały czas, co oznacza, że zawsze, gdy stan konta spadnie poniżej określonej kwoty, to telefon zostanie doładowany. W każdej chwili można wyłączyć usługę albo zmienić jej warunki. Usługa jest bezpłatna – z karty pobierana jest wyłącznie kwota doładowania. A twoje dane są bezpieczne – dane karty płatniczej można łatwo edytować lub usunąć.

Dodatkowe korzyści

Aktualnie trwa promocja na Autodoładowania w Orange na kartę. Jeśli uruchomisz Autodoładowanie za minimum 30 zł, to otrzymasz bonus w wysokości 10 zł za każde z trzech pierwszych Autodoładowań. Zatem łącznie można dostać 30 zł gratis. Promocja ta jest ograniczona czasowo i ilościowo.

Spis treści: Na czym polega Autodoładowanie konta w Orange?

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.