0
Opublikowano 30 sierpnia 2022 w Portal komputerowy » Inne » Artykuły Sponsorowane » Zgarnij bonusy za przejście do Orange Flex
 
 

Zgarnij bonusy za przejście do Orange FlexZastanawiasz się nad przeniesieniem numeru do Orange Flex? To plan komórkowy, który jest elastyczny – możesz go zmieniać, kiedy chcesz – bez zobowiązań i papierologii. Orange Flex to też atrakcyjne promocje. Sprawdź, jak możesz przenieść numer do Orange Flex.

Orange Flex – przeniesienie numeru

Flex to innowacyjny plan komórkowy, którym zarządzasz w pełni przez aplikację. Bez zobowiązań i zbędnych formalności. Nie musisz odwiedzać salonu stacjonarnego i podpisywać umów. Do Flexa możesz dołączyć w pełni zdalnie, korzystając jedynie z aplikacji. A dlaczego warto? Masz darmowe rozmowy, SMS-y, MMS-y i nielimitowane social media – korzystasz, a Twoja paczka GB nie maleje. Wszystko po to, aby pozostać w kontakcie z rodziną, znajomymi czy współpracownikami. Zmieniaj swój Plan, zwiększając lub zmniejszając pulę GB. Korzystaj z regularnie pojawiających się Flex promocji i ciesz się swoim elastycznym kontem.

Jak wygląda przeniesienie numeru do Orange Flex? Do Orange Flex możesz dołączyć w kilku prostych krokach, przechodząc z Orange, od innego operatora lub tworząc nowy numer.

  1. Pobierz apkę Flexa i kliknij ,,Załóż konto’’. Aplikację Orange Flex znajdziesz w Google Play, AppGallery i App Store.
  2. Wybierz preferowany Plan. Plany we Flexie różnią się miesięcznym pakietem GB i dostępem do sieci 5G. Możesz wybierać spośród Planów już od 25 zł miesięcznie, które oferują 15 GB. Dobierz Plan w zależności od swoich potrzeb. Ale bez obaw! W dowolnym momencie możesz zmienić Plan, zwiększając lub zmniejszając liczbę GB. Korzystaj z oferty Flex dla Ciebie lub Flex dla Firm, jeśli prowadzisz swój własny, niewielki biznes.
  3. Wybierz, kiedy chcesz przenieść numer. Sprawdź, kiedy kończy się Twoja umowa abonentowa, a jeśli masz numer na kartę, po prostu wybierz datę, wskazując od kiedy chcesz być we Flexie. Opcja “Jak najszybciej i bez opłat” sprawia, że Flex sprawdzi datę końca Twojej umowy i po jej upływie przeniesie Twój numer. Sprawnie i bez dodatkowych kosztów.
  4. Zamów kartę SIM lub e-SIM za 0 zł. Kolejny krok to pozyskanie karty SIM – możesz zamówić ją z darmową dostawą do domu (otrzymasz ją w ciągu 2-3 dni) lub odebrać osobiście w salonie. Inna opcja to e-SIM – tę elektroniczną kartę pobierzesz w kilka chwil na urządzenie i gotowe!
  5. Sprawnie potwierdzasz tożsamość. Skorzystaj z opcji Moje ID i zaloguj się do banku lub postaw na selfie i zdjęcie wybranego dokumentu.
  6. Wybierasz metodę płatności i aktywujesz numer. Opłać swój plan BLIKIEM lub kartą płatniczą. Aktywuj go w aplikacji i gotowe! Dołączasz do generacji Flex!

Jeśli przenosisz numer z Orange lub nju mobile, wystarczy, że podasz swój numer telefonu i potwierdzisz go kodem z SMS-a. Miłego korzystania! Stwórz swoją sieć w aplikacji.


Orange Flex promocja

Interesuje Cię przeniesienie numeru do Orange Flex? Możesz skorzystać z promocji i zgarnąć 3 miesiące po 1 zł! Jak to zrobić? Wystarczy, że wpiszesz kod SIEMAFLEX na etapie płatności za wybrany przez Ciebie Plan. Atrakcyjnie, prawda? Nas to nie dziwi!

  1. Ściągnij apkę Flexa.
  2. Przenieś swój numer z Orange, od innego operatora lub stwórz nowy.
  3. Wpisz kod SIEMAFLEX, płacąc za swój Plan we Flexie.

To wszystko! Możesz cieszyć się wszystkimi benefitami Orange Flex za jedynie 1 zł za miesiąc!

Spis treści: Zgarnij bonusy za przejście do Orange Flex

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.