Polecane
 

Portal komputerowy » Wiadomości » Test kamery TRENDnet TV-IP572WI – morze możliwości w kompaktowej obudowie » Strona 5

Test kamery TRENDnet TV-IP572WI – morze możliwości w kompaktowej obudowie

 

 
Opinia
 

Recenzje:
 
Cena:
 
Producent:
 
criteria 1
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
31 total ratings

 

Plusy


- Bezprzewodowa komunikacja
- Ogromna liczba funkcji
- Zmienna ogniskowa
- Diody LED IR
- Solidna, metalowa podstawa
- Dołączone bezpłatne oprogramowanie SecurView Pro
- Elastyczność montażu (ruchomy pałąk)
- Zdalny dostęp
- Dobra jakość nagrywanego obrazu
- Brak zewnętrznej anteny WiFi

Minusy


- Brak instalatora w języku polskim
- Brak języka polskiego w panelu administracyjnym
- Zbyt krótki kabel zasilający


Kilka słów o teście

TRENDnet od wielu lat zajmuje się sprzętem sieciowym, a relatywnie od niedawna zaczął produkować kamerki internetowe. Testowany model to kamerka bezprzewodowa, posiadająca cztery diody IR LED oraz zmienną ogniskową.

4
Opublikowano 28 września 2012 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Podsumowanie

Kamera była testowana w warunkach domowych i sprawdziła się rewelacyjnie, przesyłany obraz był wyraźny, nie występowały żadne zakłócenia. Urządzenie działała stabilnie, na pierwszy rzut oka mnogość funkcji może przytłoczyć, jednakże jak już się zaznajomimy z ich możliwościami, możemy idealnie dopasować schemat nagrywania do własnych potrzeb. Dodatkowym atutem jest podstawa oraz pałąk. Podstawę możemy przytwierdzić do jakiejkolwiek płaskiej powierzchni za pomocą dołączonych dybli, kamerka może być zamontowana w praktycznie każdym miejscu, gdzie znajdziemy źródło zasilania. Ruchomy pałąk pozwala ustawić kamerę pod praktycznie dowolnym kątem, gumowe podstawki zastosowane przy elementach mocujących chronią plastikową obudowę przed uszkodzeniem.

Bezprzewodowa łączność ogranicza nam liczbę kabli oraz pozwala na dowolne przemieszczanie kamerki. Połączenie było obsługiwane przez leciwy już router D-Link DIR-300, lecz sprostał on oczekiwaniom – obraz w najwyższej rozdzielczości był strumieniowany płynnie, bez żadnych przerw. Dodam, że router znajdował się w promieniu ok. 10m od testowanej kamerki oraz umieszczony był za ścianą, a mimo to transfer nie był przerywany.  Zmienna ogniskowa pozwala na umieszczenie kamerki w dyskretnym miejscu, przez co nie będzie ona się rzucać w oczy. Dodatkowym atutem jest możliwość wyłączenia diod sygnalizujących pracę urządzenia, dzięki czemu wprawny instalator umieści ją w takim miejscu, gdzie ciężko ją będzie zauważyć.

Spis treści: Test kamery TRENDnet TV-IP572WI – morze możliwości w kompaktowej obudowie

0101bajtek
 


4 komentarze


 1.  
  Max
   
   
   
   
   

  Chciałbym mieć tą kamerkę. Czy ta cena nie jest pomylona? Wydaje się, że w tej cenie kamera o takich parametrach i gabarytach to dobry wybór.
 2.  

  Raczej cena nie jest pomylona:) Kamera owszem, prezentuje się świetnie..
 3.  
  Lukasz
   
   
   
   
   

  Pytanko ile godzin nagrania wejdzie na kartę Sd ?
  •  
   Max

   To zależy od pojemności karty i użytej jakości nagrania. Ja mam podobny model i na kartę 16Gb wchodzi mi zapis z ponad tygodnia. Nie znam do końca cej kamerki ale w mojej jest tez możliwość oszczędności nagrywania w przypadku braku detekcji ruchu, czyli kamera włącza się wtedy i nagrywa gdy wykryje ruch.

Dodaj komentarz


(required)