Portal komputerowy » Myszki » Test Genius Maurus – rzut okiem » Strona 5

Test Genius Maurus – rzut okiem

 
Podsumowanie
Podsumowanie
Podsumowanie

 
Opinia
 

Rodzaj:
 
Cena:
 
Zastosowanie:
 
Producent:
 
Ocena
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
11 total ratings

 

Plusy


Niska cena, dobra jakość
Dobre wyniki w testach
Oprogramowanie
Wydajność
Podświetlenie rolki i napisu
Mobilność
Odporność na zarysowania i kurz

Minusy


Mały rozmiar
Brak polskiego języka w oprogramowaniu


Kilka słów o teście

Użytkowanie i testy syntetyczne Na początek wykonałem myszką test przy pomocy ustawień różnych wartości DPI w znanym już nam oprogramowaniu Paint. Dzięki takiemu testowi jest sprawdzenie czy narysowane linie są płynne i gładkie czy słabszej jakości linie ostre. W teście mysz ogólnie jak na swoją cenę wypadła dobrze. Kolejnym testem było sprawdzenie częstotliwości odświeżania przy […]

0
Opublikowano 30 września 2012 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Użytkowanie i testy syntetyczne

Na początek wykonałem myszką test przy pomocy ustawień różnych wartości DPI w znanym już nam oprogramowaniu Paint. Dzięki takiemu testowi jest sprawdzenie czy narysowane linie są płynne i gładkie czy słabszej jakości linie ostre. W teście mysz ogólnie jak na swoją cenę wypadła dobrze.

Test Genius Maurus

Kolejnym testem było sprawdzenie częstotliwości odświeżania przy pomocy programu Mouse Rate Checker. Wynik – test przebiegł pomyślnie, mysz nie ma problemu z utrzymaniem pełnej częstotliwości 1000Hz.

Test Genius Maurus, mouse rate

Ostatnim testem syntetycznym będzie badanie interpolacji dzięki oprogramowaniu VMouseBenchmark v.0.0.7a. Test przebiegł w miarę dobrze. Testy wykonane zostały w różnych rozdzielczościach.

Test Genius Maurus, vMouse benchmark

Czas na najlepsze, testy w aplikacjach rozrywkowych 😉 czyli grach.. W FPS-ach takich jak Battlefield 3 czy Counter Strike myszka sprawuje się całkiem nieźle, choć przeszkadzać początkowo mogą niewielkie rozmiary testowanego urządzenia. Możliwość zmiany czułości w locie sprawdziła się świetnie, zmiana trwa dosłownie sekundy bez żadnych przerw w dostępie. Podczas rozgrywki w BF3 czy CS’ie nie zauważyłem żadnych zawahań w działaniu i każde kliknięcie było na bieżąco wykonywane.

Spis treści: Test Genius Maurus – rzut okiem

-AssassiN-
 
Jestem fanatykiem komputerów i wszystko co jest do nich podłączane. Lubię pograć w dobrą grę, posłuchać świetnej muzyki, oglądać filmy i seriale, czytać aktualności IT oraz grać w piłkę nożną, siatkówkę, piłkę reczną (mam także wiele, wiele innych zainteresowań). Zajmuje się też redagowaniem artykułów, które zapewne przeczytałeś. Dodatkowo zajmuję się grafiką, głównie tworzenie bannerów, headerów itp.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)