0
Opublikowano 16 listopada 2016 w Portal komputerowy » Wiadomości » Ozone przedstawia Ekho H80 RGB
 
 

Ozone przedstawia Ekho H80 RGB
Nie tak dawno Ozone Gaming zaprezentował nowe słuchawki stworzone z profesjonalną drużyną grającą w LOL’a – Origen. Dzisiaj mamy okazję przestawić model Ozone Ekho H80 w wersji RGB. Co takiego mają w sobie?

Słuchawki Ozone Ekho H80 to przede wszystkim wysokiej jakości materiały i doskonały, wirtualny dźwięk 7.1. Pozwolą czysto usłyszeć wszelkie efekty w grze, takie jak najmniejsze kroki wroga, odgłosy strzałów czy podkładanej bomby. Jednak zostały one stworzone nie  tylko dla graczy. Miłośnicy dobrej muzyki i kinomani będą z pewnością zadowoleni.

Prace nad tym modelem trwały blisko rok czasu. Producent zapewnia wysoki komfort użytkowania. W tym celu umieścił wyściełany gąbką pałąk oraz miękkie i przestronne nauszniki. Materiał  ten przypomina memory foam, zatem nawet po wielu godzinach gry gąbki nie będą się robić ściśnięte i niewygodne.

Słuchawki posiadają możliwość wyboru podświetlenia aż spośród 16.8 miliona kolorów. Oznacza to, że możemy je dowolnie dobierać pod kolor np. do reszty swojego sprzętu, ścian w pokoju czy też ubrania w jakim chodzimy danego dnia.

Ekho wyposażono w bardzo dobry mikrofon, który daje się swobodnie wyginać lub schować jeśli nie jest nam on w danym momencie potrzebny. Na końcówce umieszczono również LED, aby można było szybko sprawdzić czy mikrofon w danym momencie jest aktywny czy też nie.

Oprogramowanie słuchawek pozwala ustawić dźwięki pod dane gry, jak i również na zmianę głosu w mikrofonie, np. na głos męski, damski, postaci z kreskówki czy niczym dinozaur. Taka opcja może być nie lada gratką dla miłośników robienia kawałów. Chyba nie trudno sobie wyobrazić zaskoczenie naszych kolegów podczas gry, kiedy zaczniemy mówić głosem kogoś innego.

ozone-office2
Dane techniczne:

Nazwa: Słuchawki OZONE EKHO H80
Kod EAN: 8436532173264
Kod producenta: OZEKHOH80
Kolor: czarny
Typ: 7.1 wirtualny
Podświetlenie: RGB (16.8 mln kolorów do wyboru)
Membrany: 53mm
Pasmo przenoszenia słuchawek: 10Hz~20kHz
Maksymalne wejście: 100mW
Waga netto: 380 gr
Impedancja słuchawek: 32 Ω
Kierunkowość mikrofonu: jednokierunkowy
Czułość mikrofonu: -38dB
Impedancja mikrofonu: 2.2k Ω
Pasmo przenoszenia: 50Hz – 20KHz
Wymiary mikrofonu: Ø 6 x 2.7 mm
Mikron: wysuwany
Można zmiana głosu: Tak
Podświetlenie LED: Tak
Długość kabla: 2m
Złącze: USB

Sugerowana cena detaliczna:
379 zł brutto
Dostępność: już w Polsce

Spis treści: Ozone przedstawia Ekho H80 RGB

[Głosów: 0   Average: 0/5]

DragonPower