Portal komputerowy » Słuchawki » XPG EMIX H20 – test gamingowych słuchawek » Strona 2

XPG EMIX H20 – test gamingowych słuchawek

 

 
Opinia
 

Rodzaj:
 
Cena:
 
Zastosowanie:
 
Ocena
 
 
 
 
 
5/5


User Rating
no ratings yet

 

Plusy


+podświetlenie RGB,
+stosunek cena/jakość,
+dobry mikrofon,
+ergonomiczne

Minusy


- brak możliwości sterowania podświetleniem


Kilka słów o teście

Słuchawki to obowiązkowy element wyposażenia każdego gracza. Ich główną zaletą jest fakt, że umożliwiają dokładne zlokalizowanie przeciwnika tylko na podstawie dźwięku. Jest to w stanie zapewnić nam ogromną przewagę względem gracza, który używa głośników. Tak się akurat składa, że w dzisiejszym teście przyjrzymy się słuchawkom stricte gamingowym. Zapraszamy do lektury.

0
Opublikowano 11 lipca 2019 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

XPG Emix H20 – rzut oka na słuchawki

Słuchawki otrzymujemy w opakowaniu, które wręcz krzyczy do nas gamingowym charakterem. W jego wnętrzu nie znajdziemy nic poza krótką instrukcją obsługi. Z jednej strony dodatki są miłym gestem producenta. Jednak mimo wszystko lepiej zapłacić za produkt niż za gadżety. Zwłaszcza w przypadku sprzętu budżetowego.

Same słuchawki wykonano z całkiem wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Czerwone akcenty od razu dają do zrozumienia, że obcujemy z produktem gamingowym. Każda słuchawka jest wyposażona w podświetlenie RGB, które otacza logo producenta. Niestety nie można w żaden sposób go kontrolować. Mamy do wyboru dwie opcje – podświetlenie losowe, bądź całkowicie wyłączone. Sterujemy nim za pomocą specjalnego przycisku na przewodzie – umieszczonym tuż obok regulacji głośności. Na uwagę zasługuje jeszcze mikrofon, który zamocowano na końcu sylikonowego ramienia. Jest ono bardzo elastyczne i bez problemu ustawimy je tak, by było nas dobrze słychać.

Spis treści: XPG EMIX H20 – test gamingowych słuchawek

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)