7
Opublikowano 12 czerwca 2012 w Portal komputerowy » Wiadomości » Sprzęt » NETGEAR Powerline AV+ 500
 
 

NETGEAR Powerline AV+ 500

NETGEAR Powerline
NETGEAR Powerline

Urządzenia serii Powerline firmy NETGEAR, rozszerzają dostęp do Internetu za pośrednictwem zwykłej instalacji elektrycznej. Model AV+ 500 Nano Set umożliwi oglądanie video w standardzie HD 3D, korzystanie z konsol do gier on-line czy jednoczesne ściąganie wielu plików.

NETGEAR Powerline (XAVB5601) pozwala domowemu użytkownikowi Internetu na zamianę standardowej instalacji elektrycznej w ultra szybkie połączenie sieciowe, które łatwo dostosowuje się do najbardziej wymagających zadań multimedialnych. Urządzenie umożliwia rozsyłanie sygnału internetowego do 500 Mbps, dzięki czemu z łatwością poradzi sobie z rozdzielczością HD, multimediami, grami typu multiplayer i innymi zadaniami wymagającymi dużej przepustowości. Dodatkowe gniazdko zapewnia możliwość podłączenia do prądu wszystkich urządzeń np. kina domowego.

NETGEAR Powerline

NETGEAR Powerline - Internet z gniadka elektrycznego

Unikalna funkcja Pick-a-Plug automatycznie sprawdza połączenie w instalacji elektrycznej, informując o maksymalnej, dostępnej wydajności. Urządzenie działa w opcji Plug-and-Play, co oznacza, brak konieczności konfigurowania ani instalowania żadnego oprogramowania. Natomiast system Push-and-Secure zapewnia połączenie z siecią za naciśnięciem jednego przycisku. Co równie istotne, Powerline firmy NETGEAR wyłącza się automatycznie jeśli nie korzystamy z sieci, dzięki czemu jest energooszczędny.

Produkt jest już dostępny w Polsce, a jego cena wynosi ok. 500 zł.

Spis treści: NETGEAR Powerline AV+ 500

[Głosów: 0   Average: 0/5]

makensis
 
Od 2006 roku Redaktor Naczelny oraz Administrator Tweaks.pl Autor dwóch książek o systemach operacyjnych, szeregu publikacji i porad odnośnie użytkowania komputera. Absolwent Wydziału Elektroniki. Z zamiłowania informatyk, pozycjoner i podróżnik.