Portal komputerowy » Słuchawki » Arctic P604 – test młodzieżowych słuchawek Bluetooth » Strona 2

Arctic P604 – test młodzieżowych słuchawek Bluetooth

 

 
Opinia
 

Rodzaj:
 
Cena:
 
Zastosowanie: ,
 
Producent:
 
Ocena
 
 
 
 
 
4.5/5


User Rating
18 total ratings

 Kilka słów o teście

Bezprzewodowe słuchawki mają bardzo wiele zalet – są wygodne, lekkie, nic się nie plącze. Czy jednak nie jest to obarczone jakąś wadą?

0
Opublikowano 4 maja 2016 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Arctic P604 – prezentacja

Wiemy, że opakowanie to nie najważniejsza rzecz, ale musimy przyznać, że tym przypadku Arctic o nie zadbał. Wygląda ono bardzo interesująco i na pewno jest w stanie przykuć wzrok.

Arctic P604 BT słuchawki opakowanie

We wnętrzu opakowania znaleźliśmy dodatkowo kabel micro USB, pokrowiec, instrukcja obsługi oraz bardzo ciekawa ulotka zachęcająca do zalajkowania fanpage Arctic na Facebook’u i dane do kontaktu w razie jakichkolwiek problemów ze sprzętem.

Arctic P604 BT słuchawki zawartośc opakowania

Same słuchawki również posiadają bardzo interesującą stylistykę. Szare „kratki” na czarnym tle to dość niespotykane połączenie, ale trzeba przyznać, że dzięki temu powstało coś naprawdę ciekawego. Naszym zdaniem – ładnego. Jeśli by komuś to jednak nie przypadło do gustu, to zawsze ma do wyboru kilka innych wersji kolorystycznych.

Arctic P604 Arctic P604 BT wygląd Arctic P604 BT wygląd

Pałąk można regulować kilkostopniowym suwakiem. Generalnie nie powinno być problemu zarówno z mniejszymi głowami, jak i tymi większymi.  Arctic P604 BT wygląd pałąka pałąk

Pałąk pokryto bardzo przyjemnym w dotyku tworzywem, najprawdopodobniej jest to silikon.

Arctic P604 BT przyciski na lewej słuchawce lewa słuchawka

Na lewej słuchawce umieszczono wszystkie klawisze sterujące (włącznik, zmiana utworu, regulator głośności) oraz port micro USB.

Arctic P604 nauszniki

Spis treści: Arctic P604 – test młodzieżowych słuchawek Bluetooth

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)