Portal komputerowy » Słuchawki » Arctic P604 – test młodzieżowych słuchawek Bluetooth » Strona 3

Arctic P604 – test młodzieżowych słuchawek Bluetooth

 

 
Opinia
 

Rodzaj:
 
Cena:
 
Zastosowanie: ,
 
Producent:
 
Ocena
 
 
 
 
 
4.5/5


User Rating
18 total ratings

 Kilka słów o teście

Bezprzewodowe słuchawki mają bardzo wiele zalet – są wygodne, lekkie, nic się nie plącze. Czy jednak nie jest to obarczone jakąś wadą?

0
Opublikowano 4 maja 2016 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Arctic P604 – wrażenia z użytkowania

Zacznijmy może od ergonomii. Słuchawki Arctic P604 są wygodne, ale trzeba dobrze ustawić nauszniki, aby korzystać z oferowanego wygłuszenia otoczenia.

Arctic P604 nauszniki

Czas działania na jednym ładowaniu jest bardzo długi. Przez ponad tygodniowy okres testów akumulator nie wymagał ładowania. Jest to wręcz fenomenalny wynik.

Dźwięk w słuchawkach Arctic P604 jest niezły, ale dopiero po odpowiednim ustawieniu słuchawek, w przeciwnym razie ze względu na nietypowy profil nauszników niektóre tony mogą nie dochodzić do naszych uszu. Dopiero po wyregulowaniu słuchawki pokazują na co je stać. Bas i tony wysokie są tutaj ewidentnie podbite, choć jest to dość subtelne i przyjemnie wpływa na odbiór dźwięku. Dźwięk jak na tę klasę sprzętu jest całkiem niezły.

Jeśli chodzi o łączność to słuchawki wspierają technologię Bluetooth 4.0 oraz NFC. Proces podłączania słuchawek pokazywaliśmy w teście Arctic P614 BT, nie ma sensu pisać tego samego kilka razy.

Generalnie rzecz biorąc zasięg  zależy od urządzenia, do którego podłączamy słuchawki. Jednak w większości przypadków nie mieliśmy problemu z połączeniem. Pomiędzy urządzeniem nadającym sygnał, a słuchawkami mogą być nawet 1-2 ściany, a dźwięk i tak nie powinien przerywać.

Spis treści: Arctic P604 – test młodzieżowych słuchawek Bluetooth

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)