Polecane
 

Portal komputerowy » Test Enermax NAXN82+ 650W – górna półka, niska cena? » Strona 3

Test Enermax NAXN82+ 650W – górna półka, niska cena?

 

 
Overview
 

Producent:
 
Cena:
 
Moc:
 
criteria 1
 
 
 
 
 
4.5/5


User Rating
53 total ratings

 

Plusy


+ Jakość wykonania
+ Powłoka lakiernicza odporna na zarysowania
+ Kultura pracy w czasie spoczynku i pod obciążeniem
+ Świetny wygląd
+ Wymiary
+ Cena
+ Moc zasilacza

Minusy


- Okablowanie nie jest modularne


Bottom Line

Składając komputer nie należy oszczędzać na żadnym podzespole, a w szczególności na zasilaczu. Tym razem przyjrzymy się stosunkowo tanim, markowym zasilaczu firmy Enermax o mocy ponad 650W.

2
Opublikowano 27 listopada 2012 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Wygląd

Urządzenie kusi potencjalnych klientów wyjątkowo dopracowanym designem. Opakowanie zachowane w brązowej stylistyce ma sugerować, że wewnątrz znajdziemy zasilacz z certyfikatem 80+ Bronze. Na górnej ściance opakowania nie znajdziemy nic interesującego, poza bardzo efektownie wyglądającym logo serii NAXN, do której należy testowany zasilacz oraz logo Enermax.

Enermax NAXN82+ 650W opakowanie

Wszystkie najpotrzebniejsze informacje pomagające w dokonaniu wyboru przy zakupie zostały umieszczone na bocznych oraz dolnej ściance. Znajdziemy tutaj między innymi tabliczkę znamionową, informację o zastosowanych technologiach oraz informację o przewodach.

Enermax NAXN82+ 650W informacje producenta

Na panelu górnym testowanego urządzenia została przyklejona matowa naklejka z tabliczką znamionową, certyfikatami i standardami, jakie spełnia zasilacz.

Enermax NAXN82+ 650W tabliczka znamionowa

Na lewej ściance zasilacza znalazła się również matowa naklejka z logo serii NAXN oraz informacja o mocy zasilacza. Tło naklejki zachowane jest w brązowej kolorystyce, abyśmy nie zapomnieli o tym, że nasz zasilacz spełnia normy 80+ Bronze.

Enermax NAXN82+ 650W zasilacz

Lewą ściankę zdobi niemal identyczna naklejka oraz małe wytłoczone logo firmy Enermax. Nie mogło także zabraknąć tutaj otworów wentylacyjnych.

Enermax NAXN82+ 650W widok z boku

Od spodu zasilacza zamontowany duży wentylator 120mm. Posiada on przeźroczyste łopatki, które prezentują się znakomicie, do wentylatora zamontowano złoty grill, który dodaje konstrukcji charakteru.

Enermax NAXN82+ 650W wentylator

 

Spis treści: Test Enermax NAXN82+ 650W – górna półka, niska cena?

4estR
 
Były redaktor Tweaks.pl. Specjalizacja w sprzęcie takim jak: - Smartfony - Monitory - Notebooki, Netbooki, Ultrabooki - Podzespoły bazowe komputera. - Sieć przewodowa i bezprzewodowa.


2 komentarze


 1.  
  Any

  Szczerze mówiąc jestem zaskoczony, że w tej cenie można dostać tak niezły zasilacz. No cóż – dzięki za info i test 😀 Kto, wie może nabędę go niedługo.
 2.  
   
   
   
   
   

  Dzięki za test – niedługo będę składał nowy komputer i prawdopodobnie wybiorę właśnie ten zasilacz, świetny stosunek jakość/cena.

Dodaj komentarz


(required)