Polecane
 

Portal komputerowy » Sprzęt komputerowy » Zasilacze » Test Zalman ZM700-SV – „srebro” w dobrej cenie » Strona 7

Test Zalman ZM700-SV – „srebro” w dobrej cenie

 

 
Overview
 

Producent:
 
Cena:
 
Moc:
 
criteria 1
 
 
 
 
 
4.5/5


User Rating
9 total ratings

 

Plusy


+cena
+dobra filtracja zakłóceń
+wysoka sprawność
+długie i bogate okablowanie
+3 lata gwarancji
+kultura pracy
+opaski zaciskowe w komplecie
+stabliność napięć...

Minusy


-... ale na linii 12V mogłaby być lepsza
-nie do końca estetyczne wykonanie oplotów


Bottom Line

Wybór zasilacza to trudny temat. Nie każdy wie czym się kierować przy jego wyborze. Chcąc ułatwić Wam podjęcie dobrej decyzji postanowiliśmy przetestować zasilacz znajdujący się w średnim segmencie cenowym – Zalman ZM700SV. Jak spisze się w testach? Przekonamy się.

0
Opublikowano 13 stycznia 2014 Spis treści:

 
Recenzja
 
 

Podsumowanie

Czy zasilacz Zalman ZM-700SV jest opłacalny? Naszym zdaniem tak. Mając w portfelu dokładnie 380zł trudno będzie znaleźć coś lepszego, zwłaszcza, że firma OCZ (właściciel konkurencyjnego, popularnego modelu ZT 750) ogłosiła bankructwo.Wracając do oceny jednostki, to poza słabo wykończonymi oplotami i nieco wysokimi tętnieniami napięć na linii 12V nie doszukaliśmy się żadnych poważnych wad. Na plus zasilacza można zaliczyć bogate okablowanie oraz długości poszczególnych wiązek, które powinny być wystarczające nawet w obudowie Big Tower. Istotnym plusem Zalmana ZM700-SV jest też kultura pracy, który w komputerze będzie niemal niesłyszalny. Spodobał nam się miły dodatek w postaci opasek zaciskowych, lecz brak kabla AC zdaje się być zastanawiający, choć zapewne jest to wina tego, że niektóre redakcje sobie po prostu go „przywłaszczyły”. Mocną stroną zasilacza jest natężenie linii 12V, która w tym przypadku wynosi 54A (648W).  Bardzo byliśmy ciekawi wnętrza zasilacza, lecz niestety za sprawą wielkich radiatorów nie udało nam się zobaczyć zbyt wielu elementów.

Zalman ZM700-SV otrzymuje od redakcji Tweaks.pl ocenę 4,5/5 oraz rekomendację w kategorii cena/cena wydajność

  

Sprzęt do testów dostarczył:

Serdecznie dziękujemy!

Spis treści: Test Zalman ZM700-SV – „srebro” w dobrej cenie

Trevor
 
Odwieczny fan elektroniki, motoryzacji i piłki nożnej. Szczególnie zainteresowany smartfonami, tabletami, telewizorami i komponentami PC.


0 komentarzyDodaj komentarz jako pierwszy!


Dodaj komentarz


(required)